Biuro w minimalistycznym wydaniu

Biuro w minimalistycznym wydaniu

Gdy zastanawiamy się nad nowymi trendami aranżacyjnymi, nie możemy nie dostrzec tego, że jeden z najpopularniejszych odnosi się do minimalistycznych wnętrz firmowych. Owszem, nadal możemy spotkać się z biurami urządzonymi z rozmachem i wypełnionymi po brzegi detalami, nie można jednak nie dostrzec, że ich czas powoli się kończy. Dziś królują przestrzenie jasne i otwarte, a w związku z tym również przestronne i pełne światła. Są to miejsca, w których żaden pracownik nie może się skarżyć, że czuje się przytłoczony meblami i sprzętem, który zajmuje miejsce, a nie jest nawet potrzebny.

Okazuje się przy tym, że minimalistyczne biura mogą być nie tylko wyważone, ale i stylowe. Najczęściej wybieraną kolorystyką jest w ich przypadku biel, ta bowiem znakomicie współgra nie tylko z meblami, ale i z artykułami biurowymi przeznaczonymi do codziennego użytku. Dla biur tego typu charakterystyczne są też szklane blaty, niekonwencjonalne, ale wygodne meble oraz surowe drewno. Jest to również styl, który możemy uznać za kompletny przede wszystkim wtedy, gdy zadbamy o właściwe oświetlenie. Ich specyfika sprawia, że biura muszą być doświetlane, najlepiej przy tym, jeśli wykorzystane zostanie nie jedno, ale przynajmniej kilka źródeł światła.

Podstawowymi rozwiązaniami w takich przypadkach wydają się lampki na biuro, nie powinniśmy jednak zapominać również o lampach stojących i ich znaczeniu. Tu warto wspomnieć zwłaszcza o rozwiązaniach charakteryzujących się długim ramieniem oraz prostym kloszem. Jeśli dodatkowo są utrzymane w jasnych kolorach, znakomicie pasują do modnych w ostatnich latach biur utrzymanych w stylu skandynawskim.

ul.Nowalijska 8 53-566 Kraków

506-569-896

kontakt@lillyes.pl