Lada biurowa – jak wybrać?

Lada biurowa – jak wybrać?

Recepcja to bez wątpienia naprawdę ważne miejsce. To właśnie na recepcji klient ma pierwszy raz kontakt z firmą. Znaczenie ma w tym miejscu nie tylko personel o odpowiednich kwalifikacjach, ale także estetyka otoczenia. W związku z tym należy zadbać o właściwie dobraną ladę biurową, która stanie się miejscem pracy obsługi lub sekretarki. Wizytówka firmy Nie jest przesadą powiedzenie, że recepcja jest wizytówką firmy. Nawet w sytuacji, kiedy znaczna część klientów udaje się do innych punktów – na przykład sklepu czy punktu obsługi – warto zadbać o to, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Zachwycająca elegancją lada biurowa, logo firmy umieszczone na ścianie, komfortowa kanapa, na której goście mogą oczekiwać na umówione spotkanie zapewnią pozytywne wrażenie. Klient tuż po wejściu do biura powinien wiedzieć, w którym miejscu znajduje się recepcja.

Lada biurowa – dlaczego jest lepsza niż zwykłe biurko? Klasyczne biurko nie sprawdzi się na recepcji. Lada to ogromne ułatwienie, jeśli chodzi o utrzymanie porządku w przestrzeni. Specjalny cokół sprawia, że klient bądź gość nie ma dostępu do blatu roboczego. Lada to także lepsza przestrzeń, w której przechowywać można niezbędne w pracy sekretarki, formularze. Jednocześnie lada zapewnia właściwą ilość miejsca na nogi. To także miejsce na monitor.

Nowoczesne biuro – jaka lada? Obecnie w wystroju wnętrz biura można wskazać kilka trendów. Połączenie czerni oraz bieli – cieszy się ogromną popularnością. Trzeba jednak pamiętać, że na czarnych elementach bardzo widać kurz.. Brąz oraz kolory ziemi – ciepłe odcienie brązu oraz beżu cieszą się popularnością w wystroju biur od naprawdę wielu lat. Są to kolory naturalne, które pozytywnie się kojarzą – przywodzą na myśl bezpieczeństwo. Te barwy to idealne rozwiązanie dla firmy, której zależy na tym, aby kojarzyć się z tradycją oraz stabilnością. Minimalizm asymetryczny - minimalistyczne podejście do formy cieszy się ostatnio wielką popularnością. Nasycone kolory – firmy, które działają w branżach kreatywnych chętnie sięgają po takie barwy, jak fiolet, fuksja oraz kolor limonkowy. Świetnie wyglądają one w połączeniu z bielą.

ul.Nowalijska 8 53-566 Kraków

506-569-896

kontakt@lillyes.pl