Design w biurze - propozycje

Design w biurze - propozycje

Dla wielu naszych rodaków biuro jest podstawowym miejscem pracy. Normą jest przy tym to, że spędzamy w nim więcej niż osiem godzin w ciągu dnia. Już choćby dlatego tak dobrym pomysłem wydaje się zadbanie o jego atrakcyjny wygląd, zyska na tym bowiem nie tylko sama przestrzeń, ale również komfort osób, które w niej przebywają. Zwracając uwagę na meble biurowe analizie należy poddać nie tylko ich funkcjonalność, ale również design. Tu mamy coraz mniej powodów do narzekania, producenci mebli proponują nam bowiem coraz więcej mebli nietypowych. Wśród czynników mających największy wpływ na meble wymienia się między innymi ich kształt.

Jeśli więc analizujemy nowoczesne sprzęty biurowe, nie możemy nie zwrócić uwagi na ich nieregularną formę. Niesymetryczne umeblowanie nie zawsze się sprawdza, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że pasuje idealnie wówczas, gdy mamy do czynienia z nowoczesnymi aranżacjami biurowymi. Możliwości jest przy tym wiele, możemy bowiem zainteresować się zarówno niebanalnymi szafkami o kształcie luków, jak i krzesłami, dla których charakterystyczne jest oparcie wyprofilowane w nietypowy sposób. Oczywiście, choć ogromnego znaczenia niebanalnego kształtu nie da się zakwestionować, nie wolno nam zapominać również o tym, że meble wykorzystywane w biurze powinny się charakteryzować funkcjonalnością.

Pewnym problemem może być jedynie dość ograniczona przestrzeń, w takim przypadku jednak sprawdzają się meble wykonywane na wymiar. Mówiąc o designie w biurze należy też zwrócić uwagę na kolorystykę, w jakiej jest ono utrzymane. Tu na szczególną uwagę zasługują meble biurowe charakteryzujące się nieco bardziej intensywnymi barwami z akcentami koloru zielonego, żółtego oraz pomarańczowego. Odważna kolorystyka powinna ożywić nawet te biuro, które sprawia wrażenie dość nudnego, choć nie można zapominać o tym, że powinna być ona dostosowana do tego, na co zdecydowaliśmy się zarówno na ścianach, jak i na podłodze. I choć meble mają intensywne kolory, sama aranżacja może się okazać niezwykle stylowa.

ul.Nowalijska 8 53-566 Kraków

506-569-896

kontakt@lillyes.pl