Gabinet w kobiecym stylu

Gabinet w kobiecym stylu

Poszukując inspiracji umożliwiających stworzenie nietuzinkowej aranżacji biura warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie stwarza przestrzeń w kobiecym stylu. Taki gabinet jest nie tylko jasny, stonowany i subtelny, ale przede wszystkim – naprawdę elegancki. Właśnie taki może należeć do kobiety sukcesu, która wie czego chce tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Oczywiście, musimy pamiętać o tym, że w gabinecie utrzymanym w takim stylu nie ma miejsca na niepotrzebne rozwiązania, gadżety i akcesoria, których obecność jest trudna do wytłumaczenia. Wszystkie rozwiązania muszą mieć swoje przeznaczenie, choć zaleca się również, aby charakteryzował je niesztampowy wygląd i funkcjonalność.

Bez względu na to, z jakiego rodzaju gabinetem mamy do czynienia, podstawowym elementem składającym się na jego wyposażenie jest biurko. Wiele kobiet charakteryzuje się dość pedantycznym podejściem do kwestii związanych z utrzymaniem na nim porządku, warto więc zaopatrzyć się w rozwiązania, dla których charakterystyczna będzie obecność bocznych szuflad, szafki oraz półeczek. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby zainteresować się nietypowymi modelami, w których znajdzie się również miejsce na damską torebkę, a więc rozwiązanie, bez którego panie nie mogłyby pojawić się w pracy.

Dobrze wyposażone biurko to jednak nie wszystko, w gabinecie w kobiecym stylu nie może bowiem zabraknąć miejsca również dla wygodnego fotela. Przyda się również podnóżek oraz półka, na którą trafią akcesoria do archiwizacji. Nie można też zapominać, że gabinet musi posiadać odpowiednie oświetlenie i tu najlepiej sprawdzają się rozwiązania stylowe, charakteryzujące się nutką elegancji. Ostatnio sporym powodzeniem cieszy się między innymi oświetlenie w stylu glamour, warto też zainwestować w stylowe lampy podłogowe – bardzo praktyczne, a jednocześnie niekonwencjonalne. Niezbędne do oświetlenia przestrzeni przy komputerze okazują się też lampki biurowe.

ul.Nowalijska 8 53-566 Kraków

506-569-896

kontakt@lillyes.pl